ROCES

O NAS

Hurtownia Marba-Sport, powstała w roku 1991. Jesteśmy zlokalizowani na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu sportowego i turystycznego. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów. Współpracujemy z najbardziej znaczącymi w świecie sportu markami. Jedną z nich jest ROCES, którego oficjalnym dystrybutorem zostaliśmy w 2010 roku.

Towar który oferujemy dobieramy bardzo starannie tak, by zaoferować naszym klientom tylko oryginalne produkty w wyjątkowej jakości. Naszym głównym motto jest zadowolenie klienta.

Nasze sklepy internetowe zgromadziły już ponad 100 000 tysięcy zadowolonych klientów, co jest dowodem standardów obsługi klienta.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Roces

DLACZEGO ROCES?

Firma ROCES została założona 1952 roku. Od tamtego czasu stała się światowym liderem w produkcji rolek oraz łyżew. Swym wieloletnim doświadczeniem przewyższa konkurencję.

Każdy model jest  starannie zaprojektowany tak, aby spełniać specyficzne potrzeby rolkarzy. ROCES łączy w sobie elegancję, dynamiczne osiągi i niezwykły komfort. Do produkcji używane są najlepsze materiały i komponenty, co gwarantuje bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność. ROCES zjednał sobie klientów także dzięki wyjątkowemu designowi. Wśród wachlarza oryginalnych wzorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2012 Marba-Sport | Test zgodności W3C: HTML | Powered by: